Az Atlético csodatinije Cristiano Ronaldóékat is elintézte

Joao Felix
ORLANDO, FLORIDA - JULY 31: Joao Felix #7 of Atletico de Madrid celbrates after scoring a goal against the MLS All-Stars during the 2019 MLS All-Star Game at Exploria Stadium on July 31, 2019 in Orlando, Florida. Sam Greenwood/Getty Images/AFP
Az Atlético Madrid felkészülési mérkőzésen Joao Felix vezérletével  2-1-re legyőzte a Cristiano Ronaldóval rohamozó Juventus csapatát.

Diego Simeone együttese a 24. percben megszerezte a vezetést: Joao Felix lőtt kapásból kapura, ami megpattant Thomas Lemaron, így Szczesnynek esélye sem volt a hárításra. Bár a jegyzőkönyvbe így a francia játékos került be gólszerzőként, a fő érdem a Benficától 126 millió euróért érkező 18 éves portugálé volt. Maurizio Sarri csapata gyorsan egyenlített, Khedira küldött kapura egy lepattanót, Oblak mozdulni sem tudott rá.

Négy perccel később viszont már maga, Joao Felix lőtt csodagólt, aki Lemartól kapott hatalmas átadást, és ugyancsak kapásból mattolta a lengyel kapust. A második félidőben csak helyzetekig jutottak a csapatok, így az Atlético a Real Madrid kiütése (7-3) után újabb nagy skalpot szerzett.

A mérkőzés összefoglalóját és góljait ide kattintva tekinthetik meg.