Nikolicsék és Stieberék is kikaptak az MLS-ben

Colorado Rapids v Chicago Fire GettyImageRank2 soccer
BRIDGEVIEW, ILLINOIS - APRIL 20: Tommy Smith #5 of Colorado Rapids controls the ball under pressure from Nemanja Nikolic #23 of Chicago Fire at SeatGeek Stadium on April 20, 2019 in Bridgeview, Illinois. The Fire defeated the Rapids 4-1. Jonathan Daniel/Getty Images/AFP
Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire, valamint a Stieber Zoltánt foglalkoztató DC United is vereséget szenvedett az észak-amerikai profi futballbajnokság vasárnapi játéknapján.

A Fire a keleti konferenciában második helyen álló Montréal Impact otthonában kapott ki 1-0-ra. A pocsék minőségű játéktéren Omar Browne a 83. percben szerezte meg a győztes gólt.

Az áprilisban három bajnokin is eredményes Nikolics Nemanja ezúttal 75 percet kapott, és nem tudott a kapuba találni.

A keleti listavezető DC United a nyugati hatodik Minnesota otthonában szenvedett ugyancsak 1-0-s vereséget.