Kylian Mbappé két gólt szerzett, fordítania kellett a Paris Saint-Germainnek a Caen otthonában.

A második félidőben Casmir Ninga révén szerzett vezetést a Caen, de Kylian Mbappé egy tizenegyesből előbb egyenlített, majd a hajrában a győzelmet is megszerezte.

Kylian Mbappé 50 gólnál jár a PSG színeiben Forrás: AFP/Charly Triballeau

A PSG legutóbbi hat bajnoki góljából ötöt Mbappé szerzett. A PSG 26 meccs után 71 ponttal áll, ami rekordot jelent a Ligue 1-ben.

Mbappé 76. párizsi meccsén az 50. gólját is megszerezte, ami mellé még van 28 gólpassza is, ami azt jelenti, hogy 77 percenként veszi ki a részét egy-egy párizsi tlaálatból.

A PSG előnye 20 pont a Lille előtt a francia bajnokságban, szerdán jöhet a Manchester United elleni visszavágó a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Caen–Paris Saint-Germain 1–2 (Ninga 56., ill. Mbappé 59., 86. – az elsőt 11-esből)