B csoport:
Celtic Glasgow (skót)-Salzburg (osztrák) 1-2 (0-0)
Leipzig (német)-Rosenborg (norvég) 1-1 (0-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Salzburg 18 pont, 2. (és továbbjutott) Celtic Glasgow 9, 3. Leipzig 7, 4. Rosenborg 1
C csoport:
Slávia Praha (cseh)-Zenit (orosz) 2-0 (2-0)
FC Köbenhavn (dán)-Girondins Bordeaux (francia) 0-1 (0-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Zenit 11 pont, 2. (és továbbjutott) Slávia Praha 10, 3. Girondins Bordeaux 7, 4. FC Köbenhavn 5
D csoport:
Dinamo Zagreb (horvát)-RSC Anderlecht (belga) 0-0
Spartak Trnava (szlovák)-Fenerbahce (török) 1-0 (1-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Dinamo Zagreb 14 pont, 2. (és továbbjutott) Fenerbahce 8, 3. Spartak Trnava 7, 4. RSC Anderlecht 3
E csoport:
Arsenal (angol)-Qarabag (azeri) 1-0 (1-0)
Sporting Lisboa (portugál)-Vorszkla (ukrán) 3-0 (3-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Arsenal 16 pont, 2. (és továbbjutott) Sporting Lisboa 13, Vorszkla 3 (4-13), 4. Qarabag 3 (2-13)
F csoport:
Olimpiakosz Pireusz (görög)-AC Milan (olasz) 3-1 (0-0)
Dudelange (luxemburgi)-Real Betis (spanyol) 0-0
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Real Betis 12 pont, 2. (és továbbjutott) Olimpiakosz 10 (11-6), 3. AC Milan 10 (12-9), 4. Dudelange 1
korábban:
G csoport:
Rapid Wien (osztrák)-Glasgow Rangers (skót) 1-0 (0-0)
Villarreal (spanyol)-Szpartak Moszkva (orosz) 2-0 (1-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Villarreal 10 pont, 2. (és továbbjutott) Rapid Wien 10, 3. Glasgow Rangers 6, 4. Szpartak Moszkva 5
H csoport:
SS Lazio (olasz)-Eintracht Frankfurt (német) 1-2 (0-0)
Olympique Marseille (francia)-Apollon (ciprusi) 1-3 (1-2)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Eintracht Frankfurt 18 pont, 2. (és továbbjutott) SS Lazio 9, 3. Apollon 7, 4. Olympique Marseille 1
I csoport:
Genk (belga)-Sarpsborg (norvég) 4-0 (2-0)
Besiktas (török)-Malmö (svéd) 0-1 (0-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Genk 11 pont, 2. (és továbbjutott) Malmö 9, 3. Besiktas 7, 4. Sarpsborg 5
J csoport:
Akhisar (török)-Standard Liege (belga) 0-0
Sevilla (spanyol)-Krasznodar (orosz) 3-0 (2-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Sevilla 12 pont, 2. (és továbbjutott) Krasznodar 12, 3. Standard Liege 10, 4. Akhisar 1
K csoport:
Dinamo Kijev (ukrán)-Jablonec (cseh) 0-1 (0-1)
Rennes (francia)-Asztana (kazah) 2-0 (0-0)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Dinamo Kijev 11 pont, 2. (és továbbjutott) Rennes 9, 3. Asztana 8, 4. Jablonec 5
L csoport:
PAOK (görög)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-3 (0-3)
Vidi FC-Chelsea (angol) 2-2 (1-1)
A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Chelsea 16 pont, 2. (és továbbjutott) BATE Boriszov 9, 3. Vidi FC 7, 4. PAOK 3
Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, majd a jobb gólkülönbség és a több lőtt gól rangsorolt.