A korábbi újpesti közönségkedvenc vezette győzelemre a Levantét

Levante, Bardi
10 Enis Bardhi of Levante Ud celebrate after scoring the 1-1 goal during spanish La Liga Santander match between Levante UD and Valencia CF at Ciutat de Valencia Stadium on September 16, 2017. (Photo by Jose Miguel Fernandez/NurPhoto)
A korábban az Újpestben játszó Enis Bardhi két góljának is köszönhetően a Levante idegenben 3-1-es győzelmet aratott az Athletic Bilbao felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának utolsó mérkőzésén, hétfőn.

A macedón játékos mindkét találatát szabadrúgásból szerezte az első félidő hajrájában. A 8. percben még a hazaiak vezettek, Raúl Garcia bődületesen nagy gólja után, a folytatásban viszont fordított a valenciai csapat, amely a győzelemmel hatalmas lépést tett a bennmaradás felé.

Leganés-Deportivo La Coruna 0-0

A Király Kupa múlt szombati döntője miatt elhalasztott FC Barcelona-Villarreal és Sevilla-Real Madrid mérkőzéseket május 9-én pótolják.