Óriási lehetőséget hagyott ki a Wolfsburg

FC Ingolstadt, Florent Hadergjonaj, foci
Ingolstadt's Florent Hadergjonaj on the ball during the German Bundesliga soccer match between FC Ingolstadt and SC Freiburg in the Audi Sportpark stadium in Ingolstadt, Germany, 21 December 2016. Photo: Armin Weigel/dpa
A 80. percben még 2-0-ra vezetett a Bayer Leverkusen, de Mario Gómez hét perc alatt megfordította az eredményt a Wolfsburg javára. A vége 3-3 lett, ezzel egyik csapat sem lehet elégedett.

Hihetetlen mérkőzést játszott egymással a kiesés elől menekülő, korábban szebb napokat is megélt Leverkusen és Wolfsburg. A hazaiak Bellarabi és Volland góljaival 2-0-ra vezettek a 80. percig, de akkor jött Gómez, aki két fejessel és egy tizenegyessel hét perc alatt fordított.

A 3-3-as végeredményt végül a 89. percben Havertz állította be, a döntetlennel egyik fél sem lehet elégedett.

Mario Gomez hét perc alatt triplázott Forrás: dpa Picture-Alliance/AFP/Rolf Vennenbernd

Az utolsó előtti Ingolstadt legyőzte a vendég Mainzot, de a hazaiak még mindig hét pontra vannak a bennmaradást jelentő 15. helytől.

Eredmények, Bundesliga, 26. forduló:
Ingolstadt - Mainz 2-1 (1-0)
gól: Brégerie (10.), Hadergjonaj (73.), illetve Matip (71., öngól)

Bayer Leverkusen - Wolfsburg 3-3 (1-0)
gól: Bellarabi (40.), Volland (65.), Havertz (89.), illetve Gómez (80., 83., 87., a harmadikat büntetőből).