19 éve nem volt ilyen meccs a Premier League-ben

fbl Horizontal
Bournemouth's Norwegian striker Joshua King (L) celebrates with teammates after scoring his third goal to give Bournemouth a 3-2 win in the English Premier League football match between Bournemouth and West Ham United at the Vitality Stadium in Bournemouth, southern England on March 11, 2017. Bournemouth won the game 3-2. / AFP PHOTO / Adrian DENNIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. /
A Bournemouth eseménydús mérkőzésen 3-2-re legyőzte a vendég West Ham Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján.

A hazai együttesben Joshua King és Benik Afobe is kihagyott egy-egy tizenegyest, előbbi azonban így is nagyszerűen játszott, csapata az ő mesterhármasával tartotta otthon a három pontot.

A Premier League-ben 1998 óta nem fordult elő, hogy egy csapat az első félidőben két tizenegyest is elrontson. Akkor az Aston Villának sikerült ez a bravúr.

Az angol bajnokságban ezen a hétvégén csonka fordulót rendeznek az FA-kupa negyeddöntői miatt.

Bournemouth-West Ham United 3-2 (1-1)
Everton-West Bromwich Albion 3-0 (2-0)
Hull City-Swansea City 2-1 (0-0)