Suárez megmentette a Barcelonát

Luis Suárez, foci
Barcelona's Uruguayan forward Luis Suarez celebrates after scoring a goal during the Spanish league football match Real Betis vs FC Barcelona at the Benito Villamarin stadium in Sevilla on January 29, 2017.The match ended in a draw 1-1 / AFP PHOTO / CRISTINA QUICLER
Luis Suárez 90. percben szerzett góljával mentett pontot a Barcelona a Betis vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában. Kikapott, és egy helyet visszacsúszott a Sevilla is.

Legutóbb 2004. november 14-én szenvedett vereséget a Betistől a Barcelona labdarúgócsapata: a katalánok ezt a szép sorozatot majdnem elrontották, hiszen a Primera División 20. fordulójának vasárnapi meccsének 90. percében még 1-0-s hátrányban voltak Sevillában.

A hazaiak vezető gólját Álex Alegría szerezte a 75. percben, amikor egy jobb oldali szögletet követően Ter Stegen kapus nagyon gyámoltalanul ugrott fel, és az ötösön belül éppen az ellenfél csatárának lábára öklözte a labdát (1-0).

De negyedóra nem volt elég az előny megőrzéséhez, Luis Suárez az utolsó percben kiegyenlítette a hátrányt, ponthoz juttatva ezzel csapatát (1-1).