Hatgólos meccs Sevillában

Iago Aspas, Celta Vigo, foci
Celta Vigo's forward Iago Aspas celebrates after scoring a goal during the Europa League Group G football match RC Celta de Vigo vs R. Standard de Liege at the Balaidos stadium in Vigo on November 24, 2016. / AFP PHOTO / MIGUEL RIOPA
Hiába vezetett kétszer és szerzett három gólt hazai pályán, mégsem tudott nyerni a Betis labdarúgócsapata a spanyol bajnokság 14. fordulójában. A sevillaiak 3-3-as döntetlent játszottak a Celta Vigóval.

Iago Aspas idénybeli nyolcadik bajnoki találatával a Celta Vigo szerzett vezetést, de a hazaiak a szünet előtt Ruben Castro büntetőjével egyenlítettek (1-1).

A Betis kapufával kezdte a második félidőt, majd Castro átadásából Antonio Sanabria volt eredményes, ám Aspas újabb góljával egyenlítettek a vendégek (2-2). A 73. percben German Pezzella fejesével újra a Betis vezetett, majd a hajrában Facundo Roncaglia állította be a fordulatos meccs 3-3-as végeredményét.

Iago Aspas két gólt szerzett Forrás: AFP/Miguel Riopa

Eredmény, Primera División, 14. forduló:
Betis - Celta Vigo 3-3 (1-1)
gól: Rubén Castro (41., büntetőből), Sanabria (53.), Pezzella (73.), illetve Iago Aspas (15., 61.), Roncaglia (84.)
piros lap: Petros (90+2., Betis).