Elkezdődött a katari bajnokság új szezonja, Németh Krisztián fejelte az első gólt a nyitómeccs 3. percében. Az Al-Garafa azonban így is kikapott.

A magyar válogatott csatár, Németh Krisztián szerezte a katari bajnokság új idényének első gólját, de csapata, az al-Garafa SC végül 4-2-re kikapott Dohában az al-Ahli vendégeként.

Németh szerdán már a csütörtöki nyitányról posztolt:

A katari liga honlapjának beszámolója szerint Németh végigjátszotta csütörtökön az új szezon nyitómeccsét. A 3. percben fejjel talált be, de a csapata nem sokáig vezetett.

Az Al-Ahli ugyanis egy perc múlva egyenlített, újabb két perc elteltével pedig már vezetett. 2-1 volt még az első félidő végén is az állás, közben Németh a 37. percben sárga lapot kapott. A szünet után aztán a hazaiak két góllal elhúztak, és már nem engedték ki a kezükből a meccset.