Méhtámadás szakított félbe egy focimeccset Ecuadorban

Portrait of European Hornet on black background ALONE ANATOMY Atmosphere Beautiful image Beautiful images BEST OF COUNT Counting Dangerous species Description Descriptions Enumeration Enumerations European hornet (Vespa crabro) European hornets (Vespa cra
Portrait of European Hornet on black background. Biosphoto / Axel Ludovic Papon
Ecuador délkeleti részén támadtak a hívatlan vendégek egy bajnoki mérkőzés 10. percében. A meccset le kellett fújni, és hétfőn megpróbálják újrajátszani, lehetőleg méhek nélkül.

A River Ecuador és az Aucas klubok között Guayaquilban tartott találkozón a 10. percben "egy méhtámadás bénította meg a játékot" - olvasható a FEF közleményében. Az incidens idején az állás 0-0 volt.

Kellemetlen

A játékosok még jó pár percig a pályán maradtak, bízva a meccs folytatásában, de végül a hatóságok a "támadás súlyossága miatt" úgy döntöttek, hogy véget vetnek a találkozónak.

A meccset a 10. perctől helyi idő szerint hétfő délben folytatják.