Niko király triplával tért vissza

Nikolics Nemanja, Legia, foci
Legia's Nemanja Nikolic attends during a press conference of Polish soccer club Legia Warshau, in Brugge, on November 4, 2015. First league soccer club Club Brugge will play the fourth game in the group stage of the UEFA Europa League match against Polish soccer club Legia Warshau, in the group D on November 5
Egy hónapot kellett várniuk a Legia szurkolóinak arra, hogy a nagy kedvenc, Nikolics Nemanja ismét gólt szerezzen. A lengyel futballbajnokság góllövőlistáját 23 góllal vezető magyar válogatott támadó a hazai kupa elődöntőjében háromszor is eredményes volt.

Nikolics 27 bajnokin 23 gólt szerzett, de utoljára február 14-én, a Jagiellonia Bialystok ellen volt eredményes. A rossz széria szerdán a Lengyel Kupa elődöntőjének első mérkőzésén szakadt meg,

Nikolics már a 6. percben vezetést szerzett a Legiának a Zawisza Bydgoszcz ellen (1-0).

Broz 50. percben szerzett gólját követően a magyar támadó a 64. percben közelről ismét betalált (3-0).

Majd a 79. percben megszerezte harmadik gólját is (4-0).

A klub hivatalos Facebook-oldala nem csupán a győzelmet, Nikolics teljesítményét is megünnepelte, azt írta: „A király visszatért!”