Az Arsenal hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Liverpoollal az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Az első félidőben a vendégek álltak közelebb a gólszerzéshez, míg a fordulást követően az Arsenal szerezhette volna meg a győzelmet jelentő találatot, de Coutinho kétszer is csak a kapufát találta el (a másodiknál Cech még bele tudott piszkálni a csavarásba), míg az Arsenal szerzett ugyan gólt, de a játékvezető les címén - valószínűleg tévesen - nem adta meg Aaron Ramsey gólját.

Cech ezúttal többször is bravúrral védett Forrás: AFP

A Liverpool - amelynek kispadján ezúttal is ott ült Bogdán Ádám - továbbra is veretlenül és kapott gól nélkül áll a Premier League harmadik helyén, Brendan Rodgers viszont menedzserként továbbra sem tudott nyerni az Arsenal vendégeként az Emirates Stadionban, eddig ötször próbáékozott.

Crystal Palace-Aston Villa 2-1 (0-0)
Leicester City-Tottenham Hotspur 1-1 (0-0) Norwich City-Stoke City 1-1 (1-1) Sunderland-Swansea City 1-1 (0-1) West Ham United-Bournemouth 3-4 (0-2) Manchester United-Newcastle United 0-0