Gólt lőtt, gólpasszt adott és kiharcolt egy kiállítást a Kansas City magyar csatára a Dallas elleni MLS-meccsen.

A Kansas a 19. percben szerzett vezetést, amikor egy szabadrúgás után Ellis fejelt a labdába, amely mellé ment volna, de Németh közelről bestukkolta. Az első félidő végén újabb fontos jelenetben játszott főszerepet a magyar csatár, megindult volna a labdával, amikor Loyd szabálytalankodott vele, és mivel a Dallas védőjének volt már ságája, megfogyatkozott a vendégcsapat.

Az 51. percben eldőlt a meccs, Németh kapott labdát a 16-oson belül, már ő is lőhetett volna, de inkább továbbtolta Feilhabernek, aki 10 méterről nem hibázott. A Dallas összeomlott, a Kansas pedig Zusi és Ellis révén újabb két gólt szerzett, így 4-0 lett a vége.

Némethék ezzel a győzelemmel feljöttek a második helyre a Nyugati főcsoportban, a csatár pedig öt gólnál jár, amivel vezeti a házi góllövőlistát.