Lewandowski zseniális villanása is kellett a Bayernnek

504671235
(L-R) Bayern Munich's striker Thomas Mueller, defender Philipp Lahm, Dutch midfielder Arjen Robben celebrate after Polish striker Robert Lewandowski scored the 1-0 goal during the German first division Bundesliga football match FC Bayern Munich vs Borussia Dortmund in Munich, southern Germany on November 1, 2014. AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE RESTRICTIONS / EMBARGO – DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE DURING MATCH TIME TO 15 PICTURES PER MATCH. IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO IS NOT ALLOWED AT ANY TIME. FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050.
Magabiztos győzelmet arattak az élcsapatok a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján.

A címvédő és listavezető Bayern München Robert Lewandowski duplájával, valamint Thomas Müller góljával nyert a vendég Eintracht Frankfurt ellen. Lewandowski első gólja a forduló talán legszebb találata.

A harmadik Borussia Mönchengladbach pedig a tavalyi ezüstérmes Borussia Dortmundot győzte le 3-1-re. A negyedik Bayer Leverkusen a Mainz otthonából hozta el a három pontot, a Borussia Dortmund viszont kikapott.