Félbeszakított és halasztott meccs is volt, Rocchi debütált a Haladásban, a bajnokot meglepte a Pécs. NB I a 7. forduló szombati játéknapja után.

Rendhagyó napot tudhat maga mögött az NB I. A Honvéd-Haladás meccsen a vendégeknél bemutatkozott a korábbi Lazio-csatár, Tommaso Rocchi, aki azonban nem lőtt gólt, ellenben a csapata kettőt is kapott.

A bajnok Debrecen hazai pályán kapott ki az előző hat fordulóban nyeretlen Pécstől, így hét kör után mindössze nyolc ponttal a középmezőnyben szégyenkezik.

A Kecskemét-Győr meccs az 58. percben, 1-1-nél félbeszakadt. A kezdő sípszóra eredt el az eső, majd a szünet utánra használhatatlanná vált a talaj. Az estére tervezett Paks-Diósgyőrt el sem kezdték, az MLSZ majd talál másik időpontot neki.

Nyíregyházán játszottak, de minek: unalmas 0-0 született a szintén újonc Dunaújváros ellen.

A másodosztályban Békéscsabán nyert a Gyirmót, ezzel pontszámban beérte az éllovas Vasast.