Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva már félidőben 4-2-re vezetett, végül pedig 7-3-ra nyert az FK Rosztov ellen az orosz Premjer Liga első fordulójában, és ezzel a bajnoki tabella élére állt.

Dzsudzsák Balázs közel egy év után volt újra eredményes a bajnokságban, legutóbb 2013. augusztus 24-én a Zenit ellen (1-1) szerzett gólt a Dinamo Moszkva színeiben, idén viszont remek teljesítménnyel nyitotta a bajnoki szezont: góllal és gólpasszal zárta az FK Rostov elleni meccset.

Egy jobb oldali Kokorin-beadás után Dzsudzsák szerezte meg csapata harmadik gólját, majd később visszaadta a gólpasszt a csapattársnak. Alekszandr Kokorin végül mesterhármassal zárta a meccset.

Dzsudzsák Balázs gólja

Dzsudzsák Balázs gólpassza

Oroszország, Premjer Liga, 1. forduló
Dinamo Moszkva–Rosztov 7–3
gól: K. Kuranyi (15., 66., ), Samba (29.), Dzsudzsák (37.), Kokorin (43., 48., 61.), illetve Poloz (35., 40.), Gatcan (90.)