Minden szempontból döntetlennel zárult Rio Mavuba és Zlatan Ibrahimovic párharca a PSG-Lille francia rangadón.

A PSG 1-0-ra vezetett a svéd szabadrúgásával, amikor a 39. percben Ibrahimovic hátulról lökött egyet Mavubán, a Lille csapatkapitányán. Mavuba nem hagyta magát, és ő is megtaszajtotta Ibrahimovicot, majd amikor a támadó szembefordult vele, megragadta az arcánál, és nagyot lökött rajta.

Ibrahimovic a földre került, a közelben lévő bíró pedig végül mindkét balhézó játékosnak sárga lapot adott, amit a párizsiak erősen vitattak. A dolognak pár perc múlva nagy jelentősége lett, a Lille ugyanis Mavuba góljával egyenlített.

A második félidőben mindkét csapat egy-egy gólt szerzett még, így 2-2 lett a meccs vége, a PSG első, a Lille négy ponttal lemaradva a harmadik a bajnokság felénél.