A Málaga vezetőedzője, Manuel Pellegrini Craig Thomson játékvezetőt és partjelzőjét támadta a Borussia Dortmund ellen 3-2-re elveszített Bajnokok Ligája-negyeddöntő után.

Lájkold az [origo]sport Facebook-oldalát!

A spanyol csapat a 0-0-s első meccs után a dortmundi visszavágón kétszer is vezetett, sőt, még a 90. percben is előnyben volt, ám Reus a hosszabbításban egyenlített, Santana pedig a 93. percben, lesről állította be a végeredményt, és juttatta ezzel az elődöntőbe a Borussiát.

"Nem akarták, hogy bejussunk az elődöntőbe. És most nem csak a lesgólra gondolok, 2-1 után, főleg az utolsó tíz percben számos bírói tévedés sújtott minket" - utalt a játékvezetők ténykedésére Pellegrini a meccs után, bár arról nem ejtett szót, hogy a spanyolok második gólját is les előzte meg.

A Málaga edzője ezzel együtt büszke a csapatára, úgy véli, nagyszerű meccset játszott a BL-újonc együttes, amely szerint megérdemelte volna a továbbjutást. "Nem tudunk változtatni a kedd este történteken, most már csak a bajnokságra koncentrálunk."