A Videoton bátor támadófocival és látványos gólokkal verte idegenben Budapest Honvédot az NB I 18. fordulójában.

NB I, 18. forduló:
Budapest Honvéd - Videoton 0-4 (0-3)
Bozsik Stadion, 1500 néző
v.: Andó-Szabó
Honvéd: Kemenes - Ikenne-King, Lovric, Pascariu, Alcibiade - Vécsei, Hidi, Ivancsics (Martinez a szünetben), Zivanovic, Diaby (Vernes a szünetben) - Lanzafame (Tchami 72.)
Videoton: Bozovic - Brachi, Caneira, Vinícius, Héctor Sánchez - Oliveira (Torghelle 78.), Tóth B. (Gomes 63.), Kovács I. (Alvarez 60.), Mitrovic - Paraiba, Nikolics
gólszerzők: Mitrovic (25., 75.), Oliveira (30.), Kovács I. (37.)
sárga lap: Alcibiade (32.), Hidi (44.), Vernes (64.), illetve Tóth B. (61.), Brachi (77.)

A vendégek Mitrovic pazar emelésével szereztek vezetést, majd Oliveira lőtte ki a hosszú sarkot egy formás támadás végén. Hat perccel később eldőlt a meccs, Kovács István bődületes erővel bombázott távolról a jobb felső sarokba (0-3).

A fehérváriak fordulás után sem álltak le, és nyílt támadófocijuk újabb gólt hozott, Mitrovic a tizenhatos vonaláról tekert jobbal a bal felső sarokba.