Hiába támadta végig szinte az egész meccset a Tottenham, csak 0-0-s döntetlent ért el a kiesőjelölt QPR otthonában a Premier League 22. fordulójában.

A QPR-Tottenham meccs pikantériáját az adta, hogy a hazaiak kispadján az a Harry Redknapp ült, aki mostani csapata előtt négy évig éppen a Tottenhamnél dolgozott.

A meccset végig a Spurs uralta, de nem bírtak a vendégek Júlio Césarral, aki az Interben látott formáját hozta, az első félidőben Defoe lövését a kapufára tolta, majd Adebayor ismétlését is védte. A QPR egyetlen igazi nagy lehetősége Shaun Wright-Philips előtt adódott, de a lövésébe Dawson bele tudott lépni. Júlio César a másodi félidőben is védett egy nagyot Defoe újabb veszélyes lövésénél, így 0-0 lett a vége,