Súlyos sérülést szenvedett Bruno Moraes, az Újpest labdarúgó-csapatának brazil csatára, aki a Diósgyőr elleni meccsen olyan rosszul esett, hogy eltört a bal alkarja. A mérkőzés végeredménye 1-1 lett.

Összeverekedtek az Újpest és a Diósgyőr szurkolói

OTP Bank Liga, 16. forduló:
Újpest FC - Diósgyőri VTK 1-1 (1-0)
Szusza Ferenc Stadion, 2500 néző
v.: Solymosi
Újpest: Balajcza - Vermes, Szélesi, Chema Antón, Iandoli - Remili (Simon, 66.), Proesmans, Vasziljevic, Christ - B. Moraes (Balogh, 79.), Kabát
Diósgyőr: Ribánszki - Vági, Vadász, Elek Á., Gohér - Tisza, Silva (Bogáti, 75.), Takács P., J. Luque (Csirszki, 61.) - Rudolf (Gallardo, 81.), Bacsa
gól: Moraes (19.), illetve Tisza (65.)
sárga lap: Vermes (43.), Vasiljevic (51.), Christ (83.), Simon (90.), illetve Takács (7.), Rudolf (29.), Bogáti (83.), Gallardo (87.)

A Sisa Tibort váltó Szentes Lázár először vezette a diósgyőrieket kinevezése óta. Csapatának ugyanakkor nem volt szerencséje az első félidőben, miután Moraes szerencsés gólt szerzett a hazaiaknak.

A fordulás után először a DVTK kezdőcsapatában helyett kapott Rudolf Gergely hagyott ki nagy helyzetet, az Újpest azonban csak néhány percre lélegezhetett fel, ugyanis Tisza révén egyenlíteni tudott a vendég együttes.

Bruno Moraes kartörése - csak erős idegzetűeknek!

A hajrában még egy súlyos sérülés borzolta a nézők idegeit: Csirszki szabálytalankodott Moraessel szemben, aki hatalmasat esett, és olyan rosszul ért földet, hogy a támaszkodó, bal alkarja eltört.