A Ferencváros labdarúgócsapata 5-0-s győzelmet aratott a fennállásának 100. évét ünneplő Maglód otthonában jótékonysági meccsen. A találkozó bevételét a tavaly novemberben autóbalesetben elhunyt korábbi Fradi-játékos, Gajda István gyászoló család kapja meg.

A mérkőzésen a Paksról érkezett Böde Dániel góljával szereztek vezetést a zöld-fehérek, majd Vincze öngóljával a szünetben már 2-0 volt az állás - írja a Fradi.hu.

A második játékrészben a csereként beállt új igazolás, Máté János triplázni tudott, a Videotontól érkezett 22 éves támadó az utolsó tíz percben lőtt három gólt.

A Fradi így állt fel az első félidőben: Jova - Jovanovic, Otten, Klein, Sváb - Alempijevic, Cukic, Gyömbér - Böde - Pölöskey, Somalia
A második félidő Fradija: Gyenes - Menyhárt, Grúz, Batik, Fülöp - Gárdos, Hakola, Pölöskei II, Nyilasi - Orosz M., Máté