A Bajnokok Ligájában negyeddöntős Tottenham Hotspur gól nélküli döntetlent játszott a vendég West Ham Uniteddel a labdarúgó Premier League 30. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.

Kész csoda, hogy a Tottenham-West Ham meccs 0-0-ra végződött, helyzetekben ugyanis nem volt hiány, előbb a Spurs részéről Dawson találta el a kapufát, majd a vendégektől Carlton Cole puskázott el két lehetőséget is.

A sorminta alapján ismét a Tottenham következett, Lennon is kapufáig jutott, a túloldalon pedig Cole és Ba foghatta a fejét, hogy 0-0 maradt az állás.

A hajrában Bale felső sarok felé csavarodó szabadrúgását tolta a lécre Green, majd Defoe célzott kétszer is pontatlanul, így a Spurs zsinórban harmadik bajnokiján maradt nyeretlen.