Didier Drogba és John Terry a hajrában öt percen belül két gólt szerzett, és ezzel 3-2-re fordított a Chelsea az Aston Villa elleni futballbajnokin, végül mégsem ünnepelhetett győzelmet a címvédő, mivel Ciaran Clark a 91. percben belőtte a vendégcsapat egy pontot érő gólját.

A Chelsea az elszalasztott győzelem eredményeképp nem tudott előbbre lépni a táblázaton, így a szombaton a Fulham ellen diadalmaskodó Tottenham mögött csak az ötödik helyről várhatja a következő fordulót.

A londoni meccs Lampard kegyetlen erővel belőtt büntetőjével kezdődött (1-0):

A sálban focizó Young is a saját lövőerejében bízott a szünet előtti tizenegyesénél (1-1):

Heskey fejesébe Cech csak beleérni tudott (1-2):

Drogbának a jobbszélről erősen meglőtt lökete az egyik Villa-védő melléről került a kapuba (2-2):

Terry a kapusról kipattanó labdát bevágta (3-2):

Amikor a gólpassz szebb, mint a befejezés:

A Newcastle nyerő embere a Wigan ellen Ameobi volt, aki egy kapufáról kipattanó lövést váltott gólra: