Távozik posztjáról Frank Rijkaard, a török Galatasaray labdarúgócsapatának holland vezetőedzője, jelentette be szerdán a török NTV televízió. Román források szerint Fatih Terim vagy Gheorghe Hagi lehet az utódja.

A Galatasaray a török bajnokságban csupán a kilencedik helyen áll, nyolc forduló alatt ötvenszázalékos teljesítményre volt képes. A csapat vasárnap otthon kapott ki 4-2-re az Ankaragücütől, és ezt követően bontott szerződést a török klub a játékosként Európa-bajnok és BL-győztes szakemberrel.

A román Pro Sport értesülése szerint két szakember esélyes a posztra, az egykori török szövetségi kapitány, Fatih Terim, aki korábban kétszer már irányította az együttest, illetve a román labdarúgás egykori csillaga, Gheorghe Hagi, aki játékosként részese volt a klub UEFA-kupa-győzelmének 2000-ben, de edzőként is kipróbálta már magát a 2004-05-ös szezonban.