Amint augusztusban nagykorú lesz, várhatóan ötéves szerződést kap Federico Macheda, a Manchester United olasz labdarúgója.

A fiatal csatár még csak 17 éves, és már csak azért is valószínű, hogy a nyár végén komolyabb szerződés vár rá, mert a közelmúltban két bajnokin is győztes gólt szerzett.

"Remekül játszott első két Premier League-meccsén. Logikus lenne ötéves szerződést ajánlani neki, hiszen nincs értelme mondjuk 21 évesen elveszíteni egy tehetséget" - jelentette ki Giovanni Bia, a játékos menedzsere.

Másfél héttel ezelőtti debütálásakor Macheda a 93. percben szerezte a győztes találatot a vendég Aston Villa ellen (3-2), míg szombaton a 76. percben vette be a házigazda Sunderland kapuját, kialakítva a 2-1-es MU-sikert.