Felemásan szerepelt a magyar bajnok DVSC-Teva a prágai Bajnokok Hétvégéje elnevezésű teremlabdarúgó-torna első napján. A Miroslav Beránek cseh edző irányította együttes szombaton döntetlent ért el a Bohemians ellen, majd legyőzte a nagy múltú Slavia Prahát, végül pedig kikapott a Slovan Liberectől, ezzel a harmadik helyen végzett kvartettjében, és vasárnap az ötödik helyért lép pályára.

Bohemians 1905 (cseh) - DVSC-Teva 1-1
Kotyza (17.), illetve Sándor (8.)

DVSC-Teva - Slavia Praha (cseh) 3-2
Leandro (8.), Zsolnai (27., 29.), illetve Janda (22.), Svento (23.)

Slovan Liberec (cseh) - DVSC-Teva 4-3
Holenda (3.), Pudil (11.), Papousek (13.), Kostál (30.), illetve Sándor (5.) Kiss (15), Zsolnai (20.)

4. Slavia Praha 1

A 2x15 perces mérkőzéseket a szupermodern Sazka Arénában játszották több mint 6500 néző előtt. A kétnapos tornán még a cseh Sparta Praha és a Mladá Boleslav, valamint a szlovák Ruzomberok és a lengyel Wisla Plock szerepel.

A torna győztese 300 ezer (három millió forint), a második helyezettje 200 ezer (két millió forint), a harmadikja 100 ezer (egymillió forint), míg a negyedikje 50 ezer koronát (félmillió forint) kap.