Az FC Fehérvár hazai pályán két góllal nyert az FC Tatabáya ellen a labdarúgó Borsodi Liga, 9. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Borsodi Liga, 9. forduló:
FC Fehérvár - FC Tatabánya 2-0 (1-0)
Székesfehérvár, 1500 néző
v: Fábián
Fehérvár: Sebők Zs. - Csizmadia, Fehér Zs., Kuttor, Vincze Z. - Bozic, Schwarcz, Dvéri (Julinho 79.), Farkas B. (Lattenstein 67.) - Sitku, Horváth F. (Alumona 62.)
Tatabánya: Postrk - Kerényi, Filó, Vámosi, Megyesi - Ngalle, Mile (Dupai 88.), Necas (Gulyás 76.), Hajdú - Kouemaha, Ndjodo (Takács 89.)
gól: Sitku (18., 11-esből), Alumona (70.)
sárga lap: Farkas B. (61.), illetve Necas (18.), Kerényi (67.), Filó (77.)

18. perc: szabadrúgáshoz jutott a Fehérvár a tatabányai kaputól 22 m-re. Dvéri lövése után a labda a sorfalban álló Necas kezéről vágódott le, a közelben helyezkedő Fábián játékvezető büntetőt ítélt, amit Sitku jobbal a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).

70. perc: Lattenstein átadását Sitku kezelte le Kerényi szorításában, majd mindketten elestek a büntetőterületen belül, Alumona jól lépett közbe, elvitte a labdát, majd 7 m-ről, ballal a kapu közepébe lőtt (2-0).

Változatos, jó küzdelmet vívott a két csapat, bátran támadott a Tatabánya is, így élvezetes összecsapást láthatott a közönség. A helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten győzött.