A Budapest Honvéd 2-1-es győzelmet aratott a Vasas otthonában a labdarúgó Borsodi Liga 26. fordulójának nyitómérkőzésén.

Borsodi Liga, 26. forduló
Vasas - Budapest Honvéd 1-2 (0-1)
Illovszky Stadion, 1000 néző
v.: Vad II
Vasas: Németh G. - Balog, Tóth A., Hegedűs, Molnár Z. - Rósa H. (Németh N., 81.), Szabó O., Janjic (Majoros, 60.), Bárányos - Gyánó, Csordás (Waltner, 52.)
Budapest Honvéd: Ráthy - Benjamin, Udvari, Baranyai, Takács Z. - Dancs, Genito, Miro, Csobánki (Schrancz, 69.), Dobos (Lantos, 75.) - Bozori (Pomper, 62.)
gól: Szabó O. (88.), illetve Csobánki (22.), Dancs (73.)
sárga lap: Molnár (3.), Bárányos (34.), Janjic (55.), illetve Dobos (2.), Ráthy (10.), Schrancz (70.), Tóth A. (81.)

22. perc: Takács jobb oldali szögletét követően Csobánki öt méterről a kapu közepébe fejelte a labdát (0-1).

73. perc: egy gyors vendég kontra végén Genito ívelt Dancs elé, aki átvette a labdát, majd 18 méterről a kapu bal oldalába emelt (0-2).

88. perc: Majoros ívelt át a bal oldalról, a hosszú saroknál érkező Szabó Ottó pedig három méterről a rövid sarokba fejelte a labdát (1-2).

Eseménytelen első félidőt láthatott a közönség, a Honvéd egyetlen helyzetét gólra váltotta, míg a Vasas gyakorlatilag kapura veszélytelen volt.

A szünet után sem találta a játék ritmusát a hazai csapat, míg a kispestiek egy gyors kontra révén eredményesek voltak és ezzel el is döntötték a három pont sorsát.