A listavezető Chelsea biztos, kétgólos győzelmet aratott a Bolton Wanderers otthonában a labdarúgó Premier League 34. fordulójában. Ugyancsak könnyedén győzött 3-1-re az Arsenal a West Bromwich Albion ellen, a vendégeknél Gera Zoltán 62 percet játszott.

Magabiztosan vezeti az angol labdarúgó-bajnokságot a Chelsea együttese, amely 2-0-ra verte a Boltont. pedig a hazaiak kezdték jobban a találkozót, Vaz Te révén azonban csak a kapufáig jutottak.

A 44. percben aztán jött a "válasz": Lampard szabadrúgását Terry okosan csúsztatta a bal alsó sarokba (0-1). A találkozó véglegesen az 58. percben dőlt el, ekkor Lampard kapott kiváló labdát Crespótól, s a kivetődő Jaaskelainen felett jobb külsővel emelte a kapu közepébe (0-2).

Gera Zoltán 62 percet játszott a West Bromwich Albion csapatában a Bajnokok Ligája-elődöntős Arsenal elleni idegenbeli mérkőzésen a labdarúgó Premier League 34. fordulójában. A találkozót az esélyesebb fővárosiak nyerték meg két góllal.

A Tottenham Hotspur az Everton otthonában győzött, és négy fordulóval a vége előtt négy pont az előnye az Arsenallal szemben a Bajnokok Ligája-szereplést jelentő negyedik helyért folyó versenyben.