A Ferencváros négygólos győzelmet aratott Pápán a labdarúgó Borsodi Liga 18. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Borsodi Liga 18. forduló:
Lombard FC Pápa - Ferencváros 1-5 (1-0)
Pápa, 2700 néző
vezette: Makai
Pápa: Szűcs - Farkas A. (Gaál 73.), Varga D., Mumba, Geri - Müller, Lipták - Kincses, Elder (Szabó I Z. 78.), Szabó II Zs. (Ujhegyi 70.) - Simpson
Ferencváros: Kemenes - Bognár, Tímár, Botis (Szálkai 87.), Laczkó - Lazic (Bajevski 59.) - Erős G. (Szalai 42.), Lipcsei, Leandro - Tőzsér - Jovánczai
gól: Simpson (28.), illetve Laczkó (63.), Bajevski (68.), Lipcsei (71., 11-esből), Jovánczai (80., 84.)
kiállítva: Varga D. (76.)
sárga lap: Simpson (19.), Lipták (40.), Varga D. (52., 76.), Szűcs L. (53.), illetve Tímár (15.), Lipcsei (19.), Bognár (40.)

9. perc: Tőzsér eresztett el messziről egy lövést, de csúnyán mellément.

24. perc: Szabadrúgást kapott a Ferencváros, Tőzsér lövését Szűcs védeni tudta.

28. perc: Megszerezte a vezetést a Pápa. Simpson kapott jó labdát Eldertől a bal oldalon, lövése pedig a kapufáról a vendégek hálójában kötött ki (1-0).

43. perc: Lipcsei szabadrúgása szállt egy méterrel a pápai kapu fölé.

57. perc: Kincses tizennégy méterről megeresztett lövését védte Kemenes.

63. perc: Leandro jobb oldalról beívelt szabadrúgása került Laczkó elé, aki a bal sarokba helyezett (1-1).

67. perc: Szalai szerzett labdát, majd Bajevszkit indította, aki a kifutó Szűcs fölött a hálóba lőtt (1-2).

71. perc: Bajevszki indította Jovánczait, aki eltolta a labdát Szűcs mellet, majd átesett a kapuson. Makai játékvezető tizenegyest ítélt, amelyet Lipcsei biztosan értékesített (1-3).

82. perc: Tőzsér ugratta ki nagyszerűen Jovánczait, a csatár pedig tovább növelte a Ferencváros előnyét (1-4).

83. perc: Ismét Jovánczai volt eredményes. A Leandro által felívelt labda a tizenhatoson belül a csatár elé került, aki félfordulatból a pápai kapuba lőtt (1-5).

Az első félidőben szerzett találatának köszönhetően egygólos vezetéssel mehetett szünetre a hazai csapat, a vendégek azonban a második játékrészben felőrölték ellenfelüket, és kiütéses győzelmet arattak.