Hibátlanul selejteztek U17-es focistáink

A magyar U17-es labdarúgó-válogatott százszázalékos teljesítménnyel, három győzelemmel nyerte meg a zalaegerszegi Európa-bajnoki előselejtező tornát.

A magyarok Albániát 5-1-re, Ciprust és Skóciát egyaránt 2-0-ra verték és bejutottak a következő selejtezőkörbe. A gólkirály négy találattal a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia növendéke, Németh Krisztián lett. Az agárdi utánpótlásnevelő központot 13 futballista képviselte a nemzeti együttesben.

A magyar fiatalokra még egy selejtezőtorna vár tavasszal, ha azt is sikerrel veszik, akkor lesznek tagjai az Európa-bajnokság mezőnyének. A tavaszi kvalifikációs torna helyszínéről és idejéről még nem született döntés, ahogy egyelőre azt sem lehet tudni, kik lesznek a magyar együttes ellenfelei.