Meglepetésre Leverkusenben nyert 3-0-ra a Schalke labdarúgócsapata, amely így jó hangulatban és formában várhatja a Ferencváros elleni, csütörtöki UEFA-kupa-mérkőzést. A Bundesliga 14. fordulójában Bielefeldben kapott ki a bajnok Bremen, Guerrero ismét góllal vette ki részét a Bayern München 3-1-es sikeréből.

Folytatta rossz bielefeldi sorozatát a bajnok Werder Bremen labdarúgócsapata, amely utoljára 1984-85-ben tudott győzni a rivális otthonában, s ezen a mostani összecsapás sem tudott változtatni. A hazai együttes az első félidő végén Vata révén szerzett vezetést, ezt a 77. percben Kützel toldotta meg még eggyel. Klasnic találata már csak szépségtapaszt jelentette (2-1).

A Stuttgart Kuranyi 56. percben szerzett góljával nyert a Mönchengladbach ellen, Szabics 75 percnyi lehetőséget kapott, akkor Cacau váltotta. A másik magyar, Dárdai az 58. percben állt be Niko Kovac helyére, ám a Hertha folytatva rapszodikus teljesítményét ezúttal hazai pályán ikszelt a Rostock ellen.

A Bayern 3-1-re verte a Kaiserslauternt, az ügyeletes gólvágó, a perui Guerrero ezúttal is eredményesnek bizonyult. A Schalke 3-0-s győzelemmel melegített a Ferencváros elleni UEFA-kupa-mérkőzésre, a siker értékét növeli, hogy Ailtonék Leverkusenben gyűjtötték be a három pontot.