Jó iramú, izgalmas mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó MTK megérdemelten győzött 5-3-ra Kispesten. Illés Béla háromszor volt eredményes, így immáron tíz góllal vezeti a góllövőlistát.

Borsodi Liga, 8. forduló:
Kispest-Honvéd - MTK Hungária 3-5 (2-2)
Bozsik-stadion, 1000 néző
vezette: Dubraviczky
Kispest: Tóth - Dulca (Borgulya, 88.), Téger, Balint, Babos - Takács, Dubecz, Piroska, Vass (Laczkó, 37.) - Torghelle, Sasu (Hercegfalvi, 66.)
MTK: Hajdu - Horváth (Dragan 78.), Komlósi, Smiljanic (Elek, 46.), Füzi Á. - Czvitkovics, Jezdimirovic, Zavadszky, Rednic - Illés, Juhász (Ferenczi, 46.)
gól: Piroska (10., 77., 11-esből), Balint (33.), illetve Illés (8., 80., 11-esből, 92.), Zavadszky (23.), Rednic (83.)
sárga lap: Dubecz (47.), Babos (59.), Téger (80.), illetve Smiljanic (44.), Elek (58.), Horváth (67.)

8. perc: Füzi iramodott meg a bal oldalon, beadását Illés 7 méterről a tehetetlen Tóth mellett a kapuba vágta (0-1).

10. perc: Sasu jó ütemben ugratta ki Piroskát, aki elhúzta a labdát a vendégek kapusa mellett és kiszorított helyzetből az üres kapuba helyezett (1-1).

23. perc: Zavadszky 20 méteres bombája a jobb alsó sarokba vágódott (1-2).

33. perc: Balint kapott labdát a felezővonalnál, megindult a bal szélen, s mivel egyik MTK-játékos sem támadta meg, 12 méterről óriási gólt rúgott (2-2).

A Borsodi Liga állása és mesterlövészei/sport/magyarfoci/20020920aborsodi.htmlEredmények, menetrend/sport/magyarfoci/20020719aborsodi.html

77. perc: Torghellét szöktették, de a 16-oson belül Elek fellökte, a játékvezető büntetőt ítélt. Piroska magabiztosan a bal alsó sarokba vágta a 11-est (3-2).

80. perc: Téger lerántotta Illést a büntetőterületen belül, Dubraviczky ismét a 11-es pontra mutatott. Illés magabiztosan értékesítette a büntetőt (3-3).

83. perc: Rednicet ugratták ki, aki higgadtan a kapu jobb oldalába bombázott (3-4).

92. perc: Illés egyedül lépett ki a kispesti védők közül. Tóth mellett szép csellel elhúzta a labdát, majd az üres kapuba gurított (3-5).