A Dunaferr 50 percen keresztül nem tudta feltörni a vendégek védelmét - ehhez egy kapushiba kellett -, végül az immár 13 találatnál tartó Tököli góljaival megérdemelten nyertek a hazaiak.

Borsodi Liga, 13. forduló:
Dunaferr - Sopron 2-0 (0-0)
Dunaújváros, 3000 néző
vezette: Bede
Dunaferr: Rabóczki - Molnár (Nikolov 84.), Salamon, Bagoly, Kiss Gy. - Rósa, Zováth, Jäkl (Lengyel, 46.), Penksa - Sowunmi (Mészáros 54.), Tököli
Sopron: Horváth T. - Vincze, Szabados, Salagean (Prazenica 78.) - Orabinec, Horváth R., Somogyi, Tóth I. (Bausz 82.), Nagy T. - Sira (Varga K. 85.), Tóth M.
gól: Tököli (51., 63.)
sárga lap: Molnár (53.), Bagoly (73.), illetve Tóth I. (21.), Nagy T. (29.)

51. perc: Lengyel középről a kapu elé fejelt, Tököli Horváth Tamást megelőzve 5 méterről a hálóba csúsztatott (1-0).

63. perc: Lengyel baloldalról adott középre, Tököli a kaputól 10 méterre levette a labdát, majd estében laposan a hálóba lőtt (2-0).