Zseniális ütésekkel sokkolta ellenfelét a világ egyik legjobb teniszezője - videó

Carlos Alcaraz
Spain's Carlos Alcaraz celebrates after winning a point during his round-robin match against Russia's Andrey Rublev at the ATP Finals tennis tournament in Turin, on November 15, 2023. (Photo by Tiziana FABI / AFP)
A torinói ATP-világbajnokság második fordulójában Carlos Alcaraz két szettben győzött Andrej Rubljov ellen.

A világranglista második helyén álló 20 éves teniszcsillag felettébb magabiztosan, mindössze 1 óra 14 perc alatt győzte le két szettben (7:5, 6:2) orosz riválisát.

Az első csoportmeccsét Alexander Zverev ellen elveszítő

Alcaraz ezúttal pontosan és kíméletlenül játszott, és számos alkalommal nyert meg kiélezett labdameneteket fantasztikus megoldásaival.

A torinói ATP-vb-n Alcaraz legközelebb szintén orosz játékos ellen lép pályára, következő ellenfele a világranglistán harmadik Danyiil Medvegyev lesz.