Óriási botrány a US Openen: bekiabálták a "legismertebb Hitler-kifejezést" - videó

Alexander Zverev, US Open
NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 04: Alexander Zverev of Germany reacts to defeating Jannik Sinner of Italy in five sets during their Men's Singles Fourth Round match on Day Eight of the 2023 US Open at the USTA Billie Jean King National Tennis Center on September 04, 2023 in the Flushing neighborhood of the Queens borough of New York City. Al Bello/Getty Images/AFP (Photo by AL BELLO / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
A US Openen az olimpiai bajnok Alexander Zverev közel 5 órás mérkőzésen győzte le Jannik Sinnert és bejuttott a legjobb nyolc közé. A meccsen az egyik néző egy bizarr bekiabálással botrányt okozott, ezért kivezették a stadionból.

A nap legizgalmasabb meccsét Alexander Zverev és Jannik Sinner összecsapása hozta, az olimpiai bajnok német teniszező öt játszmában (6:4, 3:6, 6:2, 4:6, 6:3), 4 óra 42 perc alatt nyert. A mérkőzést megzavarta egy közjáték, a negyedik szettben,

Zverev adogatásánál ugyanis egy néző bekiabált, a játékos megfogalmazása szerint "a legismertebb Hitler-kifejezést mondta".

A nézőt azonosították, majd kivezették a stadionból.