A mezőnyből kiemelkedve szerezte meg az Európa-bajnoki címet a magyar karatés - videó

shinkyokushin karate, Mező Lili, Victory Club
Mező Lili aranyérmet nyert a shinkyokushin karatésok svédországi Európa-bajnokságán – írta a Bors.

A 22 ország 250 versenyzőjét felvonultató göteborgi szakági Eb-n a 23 éves Mező a 60 kg-os küzdelmi kategóriát tudta megnyerni. A Victory versenyzőjének kemény küzdelmeken keresztül sikerült megszereznie az Európa-bajnoki címet.

@borsonline Lili végigverte Európát #nekedbe #magyarok #sports #karate #karatekid #mezőlili #magyarsportoló #fypシ #fy #verekedés #rúgás #ütés #harc #viral #magyar ♬ eredeti hang – Bors - Bors

A magyar versenyzők Mező aranyérmén kívül 5 bronzérmet, valamint számos 5-8. helyezést szereztek a kontinenstornán. Magyarország a 7. helyen végzett az európai éremtáblázaton.