Dina Márton, az EOLO-KOMETA Cycling Team színeiben vesz részt a Tour of Antalya kerékpáros körversenyen, amelynek 1. szakaszán a 73. helyen ért célba.

Az első, Side-Antalya közti 144,5 km-es etap után a 25 éves magyar bringás elmondta, hogy nagyon szeles nap volt, különösen sok oldalszéllel, és végig óriási volt a pozícióharc.

Az EOLO-Kométa Cycling Team is részt vesz a Tour of Antalya kerékpárversenyen Forrás: EOLO-Kométa Cycling Team

„Próbáltunk végig elől lenni, hogy a végén felvezethessük Giovanni Lonardinek a sprintet, ez sokszor sikerült is, de a végén meglehetősen szétszakadtunk.

- mondta az EOLO-Kométa versenyzője.

A szakaszt Matteo Malucelli nyerte, így a pénteki 2. etapon ő viselheti a sárga trikót, amikor is 183,3 km vár a versenyzőkre Kemer és Antalya között.