Az éremtáblázat második helyén végzett a magyar kick-box-válogatott a karlovaci (károlyvárosi) Európa Kupán, amelyen 27 nemzet képviselői indultak.

A hazai sportági szövetség beszámolója szerint a koronavírus-járvány okozta hosszú kényszerszünetet követő első nagy nemzetközi viadalon a magyarok - kihasználva, hogy több kategóriában is elindulhattak - 52 arany-, 52 ezüst- és 67 bronzérmet szereztek, aminél csak a bolgárok nyertek többet.

A horvátországi viadalon a felnőtteknél egyéniben három magyar is duplázni tudott. Veres Richárd megnyerte pointfightingos súlycsoportjának küzdelmeit, és diadalmaskodott a csúcskategóriában, a Grand Champion versenyszámban is.

Török Dóra a nőknél pointfightingban a 70 és a plusz 70 kilogrammban is első lett, míg Szmolek Emánuel súlycsoportjában light-contactban és kick-lightban állhatott fel egyaránt a dobogó felső fokára.