Két újabb magyar aranyérem a Maccabi Európa Játékokon

Tour de Hongrie
Szúcs, 2019. június 13. Versenyzők a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny második szakaszán a Heves megyei Szúcs közelében 2019. június 13-án. MTI/Komka Péter
Sági Lili Fanni nyerte az nők oszágúti kerékpáros versenyét a budapesti Maccabi Európa Játékokon és a magyar bridzs csapat is szintén első helyezett lett.

A kincsesbányai Bringa Fieszta részeként megrendezett országúti futamon a nőknek 52,1 km-t, míg a férfiaknak 104,4 km-t kellett tekerniük. A versenyzők azt mondták, nagyon nehéz volt a pálya, hiszen már a legelején egy meredek emelkedővel indult, és nagyon meleg is volt. A női versenyben magyar sikernek örülhettek a nézők, Sági Fanni Lili ért elsőként célba.

Nagy csaták után komoly különbséggel a magyar csapat (Winkler Gábor, Lakatos Péter, Macskásy Gábor és Gál Péter) nyerte a 15. Maccabi Európa Játékok bridzs versenyszámát.