15:002024. június 15.
Svájc

Wozniacki nyerte a hongkongi tenisztornát

Caroline Wozniacki, tenisz
UNITED KINGDOM, Eastbourne : Denmark's Caroline Wozniacki returns the ball during her women's singles quarter-final match against Germany's Andrea Petkovic at the WTA Eastbourne International tennis tournament in Eastbourne, southern England on June 25, 2015. Wozniacki won the match 7-5, 6-1. AFP PHOTO / GLYN KIRK
A dán Caroline Wozniacki nyerte a 250 ezer dollár összdíjazású hongkongi keménypályás női tenisztornát.

Az ötödik helyen kiemelt Wozniacki a francia Kristina Mladenovicot győzte le három szettben a vasárnapi fináléban. Ez volt a 25. WTA-torna, amit a 26 éves dán teniszező megnyert.

A világelső Angelique Kerber a pénteki negyeddöntőben búcsúzott, miután meglepően sima, mindössze 74 percig tartó mérkőzésen kikapott a nyolcadikként rangsorolt ausztrál Daria Gavrilovától.

Caroline Wozniacki Forrás: AFP/Glyn Kirk