Babosék elveszítettek a miami döntőt

Babos Tímea kikapott, de helytállt
Miami, 2016. március 29. Babos Tímea a német Angelique Kerber ellen játszik a miami tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében Miamiban 2016. március 28-án. A mérkőzést Kerber nyerte 6:2, 3:6, 6:4 arányban. (MTI/EPA/Rhona Wise)
Babos Tímea és Jaroszlava Svedova két játszmában kikapott a Miamiban rendezett keménypályás tenisztorna női páros döntőjében.

A negyedik kiemelt magyar, kazah duó a harmadik helyen rangsorolt Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarova amerikai, cseh kettős ellen az első szettet 43, míg a másodikat 39 perc alatt bukta el. Babosék a második helyért összesen 164 420 dollárt kapnak.

Eredmény, nők, 6,85 millió dollár (1,9 milliárd forint) összdíjazás, páros, döntő:
Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarova (amerikai, cseh, 3.)-Babos Tímea, Jaroszlava Svedova (magyar, kazah, 4.) 6:3, 6:4

Babos Tímea Forrás: MTI/EPA/Rhona Wise