A magyar női teniszválogatott utolsó mérkőzésén 2-1-re kikapott a brit csapattól, így a második helyen végzett a kvartettjében a Fed-kupa Euro-afrikai zónájának I. csoportjában, Plovdivban.

Fed-kupa Euro-afrikai zóna I. csoport, 3. forduló:
Nagy-Britannia - Magyarország 2-1
Baltacha-Nagy Kyra 6:1, 6:2 Keothavong-Czink Melinda 6:1, 3:6, 2:6 Baltacha, Curran-Nagy Kyra, Németh Virág 6:1, 7:6 (7-5)

A Nagy, Németh duónak a második játszmában három szettlabdája is volt, de végül nem sikerült egyenlítenie. A magyar együttestől származó információk szerint a britek végeztek, mégpedig veretlenül a négyes élén, így a folytatásban a Világcsoport II-be jutásért mérkőzhetnek, Czink Melindáék pedig - akik egy győzelmet és két vereséget könyveltek el - a körbeveréseknek köszönhetően másodikként zártak, azaz a következő idényben is ebben az osztályban szerepelnek majd.