Skócia
Magyarország
15:002024. június 15.
Svájc
Bejutott az amerikai nyílt teniszbajnokság.elődöntőjébe Lindsay Davenport, aki 1998-ban a végső győzelemig menetelt Flushing Meadows-ban.

A sorozatban 22. mérkőzését - s ezzel az elmúlt négy tornát - megnyerő klasszis 46 perc alatt mindössze két játékot vesztett a világranglista 62. helyén álló japán Aszagoe Sinobu ellen, és ha a fináléban is diadalmaskodik, akkor pályafutása során ötödször ugorhat a rangsor élére. Ebben a legjobb négy között az orosz Szvetlana Kuznyecova akadályozhatja meg, aki a címvédő Justine Henin-Hardenne-t búcsúztató Nagyja Petrovát győzte le.

A rossz időjárás miatt Davenporték találkozója csupán 100 néző előtt kezdődött el a 9645 férőhelyes Louis Armstrong-stadionban, s a Floridában óriási károkat okozó Frances hurrikán "oldalszele" a későbbiekben is éreztette hatását. A nap slágermeccse ugyanis a világelső Roger Federer és a 19. US Openjén szereplő, 34 éves Andre Agassi között a harmadik szett után félbeszakadt. Elmosta az eső a Tim Henman-Dominik Hrbaty negyeddöntőt is, amelyben a brit csillag állt jobban.

junior lányok, páros, 2. forduló:
Frankova, Szávay Ágnes (cseh, magyar, 7.) - Mircic, Molinero (szerb-montenegrói, argentin) 7:5, 6:1