A Fradi folytatta a remek sorozatát

A hatgólos Prainer Viktor volt a Fradi egyik legjobbja
Fotó: fradi.hu
A Ferencváros hazai környezetben öt góllal, 35-30-ra nyert a Gyöngyös ellen a férfi kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a hatgólos Nagy Bence és az ötgólos Prainer Viktor vezérletével átvette a vezetést a Fradi (20-18) és minimális előnnyel mehetett a szünetre. A fordulás után a Fradi védekezése még keményebb volt, nyolc perc után pedig a lendületesebb játéknak köszönhetően ötgólosra növelte előnyét a fővárosi csapat, amelyben a szünetben beállt, első NB I-es meccsén – törött ujjal – védő Balogh Ádám is több nagy bravúrral járult hozzá a győzelemhez.

A Fradi legeredményesebb játékos a nyolcgólos Nagy Bence lett, mellette Bognár Alex és Prainer Viktor is hat gólig jutott. A Gyöngyös csapatában a kilencgólos Potsik Martin volt a legeredményesebb.

A Ferencváros ezzel sorozatban a nyolcadik meccsét nyerte meg, így százszázalékosan zárta a februárt.