A dobogós helyért harcoló Újpest hazai pályán 6-2-re legyőzte a Brassó együttesét, míg a Ferencváros kilenc gólt ütött válasz nélkül a Galatinak a jégkorong MOL Liga pénteki mérkőzésén.

Az első harmadban nem esett gól, majd a második 20 perc kezdetén a román csapat szerzett vezetést, amire viszont négy góllal válaszoltak a lila-fehérek, és meg is tartották a három gólos előnyt, amihez az utolsó harmadban még egyet hozzá tettek.

A Ferencváros minden harmadban három gólt ütve 9-0-ra győzte le a vendég Dunarea Galati együttesét.

A zöld-fehéreknél Jereme Tendler klasszikus mesterhármast ért el, a második harmadban mindhárom gólt ő szerezte.

A Fehérvári Titánoknak viszont nem volt elég a háromgólos előny a győzelemhez, ugyanis a vendég Csíkszereda az utolsó játékrészben egyenlített, majd a hosszabbítást követő szétlövésben a győzelmet is megszerezte.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):
UTE-Corona Brasov (román) 6-2 (0-0, 5-2, 1-0)
Ferencváros-Dunarea Galati (román) 9-0 (3-0, 3-0, 3-0)
Fehérvári Titánok-SC Csíkszereda (román) 3-4 (3-0, 0-0, 0-3, 0-0, 0-1) - szétlövéssel