Győzelemmel folytatta szereplését a magyar nő vízilabda-válogatott az oroszországi nemzetközi tornán, ahol pénteken az oroszok ellen nyert egy góllal.

eredmény:
Magyarország - Oroszország 12-11 (5-4, 3-1, 2-3, 2-3)
a magyar góllövők: Kisteleki D. 5, Szücs 2, Czigány, Antal, Kisteleki H., Keszthelyi, Csabai 1-1

A margitszigeti Európa-bajnokság utolsó felmérő állomásán a magyar csapat az amerikaiaktól és az olaszoktól elszenvedett vereséget követően a hollandok után az oroszokat is legyőzte.

A magyarok 4-2-re, majd 5-3-ra elhúztak, a nagyszünetig pedig tovább növelték az előnyt (8-5). A folytatásban is ők diktáltak, és - elsősorban a végül öt gólt dobó Kisteleki Dóra révén - biztosan vezettek, a harmadik negyedben 10-6-ot is mutatott az eredményjelző.

A hajrázó oroszok 10-9-re még felzárkóztak, a 12-9-es magyar vezetés után azonban már csak szépíteniük sikerült, egyenlíteniük nem. A világbajnoki erősségű hatcsapatos torna befejező napján, szombaton a magyarok a spanyolokkal játszanak.