Eredmények, 5. forduló, A csoport (Belgrád):
Kongói DK - Dominikai Köztársaság 23-22 (15-13)
Franciaország – Dél-Korea 27-22 (11-10)
Montenegró - Hollandia 27-25 (14-18)
A csoport végeredménye:
1. Franciaország | 5 | 5 | - | - | 125-80 | 10 |
2. Montenegró | 5 | 4 | - | 1 | 135-92 | 8 |
3. Dél-Korea | 5 | 3 | - | 2 | 158-117 | 6 |
4. Hollandia | 5 | 2 | - | 3 | 147-121 | 4 |
5. Kongó | 5 | 1 | - | 4 | 86-155 | 2 |
6. Dominika | 5 | - | - | 5 | 92-178 | 0 |
B csoport (Nis):
Japán - Algéria 32-23 (16-12)
Szerbia - Kína 32-18 (19-10)
Brazília - Dánia 23-18 (14-9)
A csoport végeredménye:
1. Brazília | 5 | 5 | - | - | 142-102 | 10 |
2. Szerbia | 5 | 4 | - | 1 | 140-105 | 8 |
3. Dánia | 5 | 3 | - | 2 | 151-112 | 6 |
4. Japán | 5 | 2 | - | 3 | 136-131 | 4 |
5. Kína | 5 | 1 | - | 4 | 114-168 | 2 |
6. Algéria | 5 | - | - | 5 | 102-167 | 0 |
C csoport (Nagybecskerek/Zrenjanin):
Argentína - Paraguay 25-15 (13-5)
Spanyolország - Angola 30-21 (14-10)
Norvégia - Lengyelország 23-18 (13-10)
A csoport végeredménye:
1. Norvégia | 5 | 5 | - | - | 142-90 | 10 |
2. Spanyolország | 5 | 4 | - | 1 | 130-91 | 8 |
3. Lengyelország | 5 | 3 | - | 2 | 141-95 | 6 |
4. Angola | 5 | 2 | - | 3 | 135-123 | 4 |
5. Argentína | 5 | 1 | - | 4 | 102-141 | 2 |
6. Paraguay | 5 | - | - | 5 | 55-165 | 0 |
D csoport (Újvidék):
Románia - Csehország 29-23 (14-7)
Tunézia - Ausztrália 24-15 (12-8)
Németország – Magyarország 27-26 (14-16)
A csoport végeredménye:
1. Németország | 5 | 5 | - | - | 152-116 | 10 |
2. Románia | 5 | 4 | - | 1 | 132-96 | 8 |
3. Magyarország | 5 | 3 | - | 2 | 143-114 | 6 |
4. Csehország | 5 | 2 | - | 3 | 144-135 | 4 |
5. Tunézia | 5 | 1 | - | 4 | 109-122 | 2 |
6. Ausztrália | 5 | - | - | 5 | 68-165 | 0 |
A nyolcaddöntők párosítása:
december 15., vasárnap:
18.00: Dánia - Montenegró (Belgrád)
20.45: Franciaország - Japán (Belgrád)
17.30: Németország - Angola (Újvidék)
20.15: Lengyelország - Románia (Újvidék)
december 16., hétfő:
18.00: Brazília - Hollandia (Belgrád)
20.45: Dél-Korea - Szerbia (Belgrád)
17.30: Magyarország - Spanyolország (Újvidék)
20.15: Norvégia - Csehország (Újvidék)